contec logo

oficjalny
dystrybutor

Rozwiązania dla Twojej krojowni

Bullmer Polska zaprasza na targi Fast Textile 2023

Zapraszamy na nasze stoisko: Hala C, C2.62 podczas Targów FAST TEXTIL 2023, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2023 w Nadarzynie k. Warszawy.

Firma Contec to profesjonalny dostawca maszyn szwalniczych, cutterów, lagowarek oraz kompleksowych rozwiązań automatyzujących procesy produkcyjne.

Podczas Targów pokażemy :

  • X-CUT niemieckiej marki Bullmer – kompaktowy cutter jednowarstwowy; alternatywa dla rozbudowanych systemów. Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku oraz oszczędność miejsca i czasu.
    Zwarta konstrukcja umożliwia błyskawiczną instalację i wdrożenie na możliwie najmniejszej powierzchni.
    Najwyższa dokładność cięcia – powtarzalność do 0,1 mm, przyspieszenie do 2G i prędkość do 120 m/min czyni ten system jednowarstwowy jednym z najszybszych na rynku.

  • Ramię robota z głowicą szyjącą SEMA AR 6OV – w pełni zintegrowane stanowiska umożliwiające wykonywanie operacji szycia bez udziału operatora maszyny. Rozwiązanie oparte na automatycznych, programowalnych robotach 4 lub 5-osiowych współpracujących z maszynami szyjącymi. Wszystkie produkty SEMA powstają w 100% w Polsce.
  • Maszyny JUKI – profesjonalne maszyny szwalnicze skierowane do użytkowników w sektorze przemysłowy
  • Szeroki wachlarz dodatków krawieckich oraz części zamiennych, m.in. nici Coats, rzepy Velcro, igły Schmetz i Groz Beckert, nożyczki Fiskars i Mundial, części zamienne Juki, Durkopp Adler, Pfaff, Pegasus, Brother, Yamato i wiele innych

Skontaktuj się z nami i odbierz BEZPŁATNY BILET 👉m.pierzchala@contec.pl

Do zobaczenia już wkótce !

Wielowarstwowy cutter jest najnowszą konstrukcją niemieckich inżynierów.  Okno cięcia od

1.8 m do 10 m. zapewnia niezrównaną wydajność i produktywność.

X Cut, kompaktowy cutter jednowarstwowy – alternatywa dla rozbudowanych systemów. Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Oszczędność miejsca i czasu. Zwarta konstrukcja umożliwia błyskawiczną instalację i wdrożenie na możliwie najmniejszej powierzchni

Koszyk na zakupy