PROCUT GENESIS 8010 BFS

Nowy Procut Genesis 8010 BFS jest wsparciem dla profesjonalnego systemu cięcia oferującym wszystkie funkcje, których oczekujesz od urządzeń marki Bullmer.

Niskie zużycie prądu oraz niski pobór mocy zapewniają kompleksową ochronę zasobów. Dzięki wspólnie przylegającym do siebie linią cięcia jeszcze bardziej efektywnie wykorzystuje się materiał i redukuje ilość odpadów. Wycinanie prostych elementów można zaprogramować w kilku krokach bezpośrednio na maszynie. Oprócz funkcji cięcia cutter posiada funkcję wiercenia otworów.

Procut 8010BFS
Najważniejsze zalety
  • Cięcie bytefeed
  • Dotykowy ekran
  • Automatyczny system smarowania napędu noża
  • Wskazówki dla operatora zawierające kontrolę poprawności i alerty błędów
  • Aparat ostrzący z samonastawnymi tarczami ostrzącymi
  • Bezszczotkowe napędy z magnesami trwałymi dla wszystkich osi
  • Zintegrowana wysokowydajna turbina vaccum, 13,5 - 17,5 kW
  • Funkcja wiercenia otworów
Dla kogo

Nowy Procut Genesis 8010 BFS charakteryzuje się dużą wydajnością i ekonomicznością w swojej klasie dlatego świetnie sprawdzi się w branży automotive czy u producentów tapicerki meblowej. Nasz cutter wyposażony jest w bardzo mocną pompę vacuum, która zapewnia mocne i stabilne trzymanie materiału podczas cięcia, dlatego świetnie przyśpieszy proces cięcia w branży odzieżowej.

Przeznaczenie

Głównie materiały przepuszczalne. W zakresie innych sugerujemy wykonanie testów potwierdzających możliwość cięcia.

Cechy

PROCUT GENESIS 8010 BFS oferuje wysoki poziom elastyczności w swojej klasie. Jest ekonomiczny, nawet przy niskim wykorzystaniu mocy. Logiczne funkcjonowanie oraz obsługa menu jest dostosowana do potrzeb operatora. Procut Genesis 8010 BFS oferuje łatwy start w profesjonalnym cięciu z doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki wspólnie przylegającym do siebie linią cięcia jeszcze bardziej efektywnie wykorzystuje się materiał i redukuje ilość odpadów.

Parametry przyłączeniowe

Łącznie maksymalne zapotrzebowanie na energię 23,5 kW
Zabezpieczenie 3 x 63A
Przekrój przewodu elektrycznego 5 x 16 qmm
Sprężone powietrze 200//m przy opcji drill nawet do 900l/m